O nás

Poznejte náš tým

Míra ,,Lisák” Lisý

 hlavní instruktor

 48 let

Mira Lisy#Lisák# 48let z toho 40let za řidítky motocyklu. Nerad dělám popis mých úspěchů, ale je fakt, že čas letí a lidé pomalu zapomínají. Tak ve zkratce: 11x mistr republiky v Trialu, účastník MS a Evropy, Kaskadér a rekordman. Takže si myslím, že jste ve správných motorkářských rukou krále Miroslava 🙂 .Tuhle práci prostě miluju a jsem moc rád ,že vám mohu něco předat z toho, na čem jsem se ve svém motorkářském životě nadřel.Teším se na vás, Míra.

Jo a s motoškolou jsem začal už v roce 2006…..

– 48let, jezdí od 8let

– krotitel motorek

– vymyslel nejspolehlivější metodiku jízdy na motorce

– autor speciálního protipadacího rámu

SPORTOVNÍ KARIÉRA:

závody – trial

1983-2000 – 11x mistr ČR
1992 – celkové třetí místo v seriálu Mistrovství Evropy
1993 – celkové šesté místo v seriálu Mistrovství Evropy

1989-1996 účast v MS

závody – motocross

1996-2002 mistrovství ČR sk.B

 Motokaskadér:

– Motoshow na silničních motorkách, čtyřkolkách a trialových motorkách

– Účasti na natáčení filmů a reklam jako kaskadér

Rekordy:

1996 – výjezd na motorce mamutího můstku pro skoky na lyžích v Harachově
2004 – překonání vlastního českého rekordu v přeskoku 20 ležících lidí bez odrazového můstku

Mirka ,,Mirinka” Lisá

Instruktorka

48 let

Jako Instruktorka v motoškole působím již 8let.
Začínala jsem na mašině H-D, která vážila cca 400kg. Za první motorkářskou sezónu jsem najezdila necelých 18 tisíc kilometrů a další sezóny nebylo kilometrů méně. Na stroji H-D jsem projela velký kus světa, několik státu USA včetně známé Route 66. Krásu přírody a pořádných zatáček jsem si užila projetí celých Alp.
Motorky miluji a jízdní styl preferuji spíše ,, plynulou kochačku” 🙂. Umím vzít za plyn ale adrenalin mi v životě mimo silnici opravdu neschazí. Tak asi proto nevyhledávám rychlou jízdu…prostě to nemám ráda. Výuku v motoškole mám opravdu moc ráda – díky dlouholeté a mnohokilometrové zkušenosti a zároveň tvrdému proškolení od toho nejlepšího učitele – Míry Lisého mě hřeje u srdce, když žák odjíždí z tréninku nejen s úsměvem na rtech. Já odjíždím s pocitem, že jsem žákovi předala co potřeboval pro své přežití na motorce v né zrovna jednoduchém provozu.

Patrik ,,lesapán89″ Homola

jednatel a instruktor

28 let

Mojí prací je dělat z motorkářů lepší jezdce než jsem já sám. Rád na sobě pracuji a chci to po každém svém žákovi. Nemám rád ustrašené řeči a upřednostňuji soustředění se na individuální problémy alá – ten kdo se neumí rozject by neměl řešit jak jezdit po koleni.  Každou zkušenost, kterou jsem za 16 let ježdění nasbíral chci předávat dál. Nyní aktivně závodím na okruzích a všechny zkušenosti rád předám našim zákazníkům. Ve výuce používám na 100% propracovaný systém, který je připravený na každého jezdce/motocykl zvlášť. Dále se zajímám o psychologii a její aplikaci v ježdění. Motoškola není  práce, je to poslání. PS: slovo nemožné neexistuje 🙂

Michal Parma

Okruhový instruktor

r.v.85

Na okruzích více než doma. Aktivní závodník a velmi klidný a chápavý instruktor. Své žáky posunuje na základě správné komunikace a řešením konkrétních problémů face-to-face.

Mirek „Sporťák“ Frey

Instruktor

33 let
33 cm délka přirození

Neekologický likvidátor pneumatik a trapič motorů. Svému koníčku se věnuje třetinu života, miluje zábavu a adrenalin. Každoročně ho můžete vidět na závodech a víc jak desítce show v čechách ale i zahraničí. Ve volných chvílích se věnuje výuce bezpečné jízdy.
To vše má pro něj jedno společné, předat něco lidem, ať už je to dobrý zážitek, zkušenost, dovednost a nebo jen úsměv.

Úspěchy z poslední doby

2017   6 místo – Stunt contest motor bike expo (Italie Verona)
2016   8 místo – Ouest Bike Show contest (Francie)
2 místo – German Stuntdays (Německo)
2015   2 místo – Czech Stunt Day ( MČR)
3 místo – German Stuntdays (Německo)
2014   3 místo – Czech Stuntdays (MČR)

Jezdec značek Motul, 4SR, ČZ řetězy , Intap

Nikol ,,Molly“ Homolová

Office Manager

Práce v motoškole mě baví, není to klasická kancelařina a díky této práci poznávám nové lidi a učím se stále nové věci. Můžete se na mne obrátit když budete mít nějaké otázky nebo nějaký problém 🙂 Ráda vám pomůžu vybrat trénink nebo domluvit speciální akce. Kontaktovat mne můžete na e-mailu nikol@motolisy.cz nebo na telefonním čísle 731675581