O nás

Poznejte náš tým

Míra ,,Lisák” Lisý

 hlavní instruktor

Mira Lisy#Lisák# 40let za řidítky motocyklu. Nerad dělám popis mých úspěchů, ale je fakt, že čas letí a lidé pomalu zapomínají. Tak ve zkratce: 11x mistr republiky v Trialu, účastník MS a Evropy, Kaskadér a rekordman. Takže si myslím, že jste ve správných motorkářských rukou krále Miroslava 🙂 .Tuhle práci prostě miluju a jsem moc rád ,že vám mohu něco předat z toho, na čem jsem se ve svém motorkářském životě nadřel.Teším se na vás, Míra.

Jo a s motoškolou jsem začal už v roce 2006…..

– krotitel motorek

– vymyslel nejspolehlivější metodiku jízdy na motorce

– autor speciálního protipadacího rámu

SPORTOVNÍ KARIÉRA:

závody – trial

1983-2000 – 11x mistr ČR
1992 – celkové třetí místo v seriálu Mistrovství Evropy
1993 – celkové šesté místo v seriálu Mistrovství Evropy

1989-1996 účast v MS

závody – motocross

1996-2002 mistrovství ČR sk.B

 Motokaskadér:

– Motoshow na silničních motorkách, čtyřkolkách a trialových motorkách

– Účasti na natáčení filmů a reklam jako kaskadér

Rekordy:

1996 – výjezd na motorce mamutího můstku pro skoky na lyžích v Harachově
2004 – překonání vlastního českého rekordu v přeskoku 20 ležících lidí bez odrazového můstku

Mirka ,,Mirinka” Lisá

Instruktorka

Jako Instruktorka v motoškole působím již 8let.
Začínala jsem na mašině H-D, která vážila cca 400kg. Za první motorkářskou sezónu jsem najezdila necelých 18 tisíc kilometrů a další sezóny nebylo kilometrů méně. Na stroji H-D jsem projela velký kus světa, několik státu USA včetně známé Route 66. Krásu přírody a pořádných zatáček jsem si užila projetí celých Alp.
Motorky miluji a jízdní styl preferuji spíše ,, plynulou kochačku” 🙂. Umím vzít za plyn ale adrenalin mi v životě mimo silnici opravdu neschazí. Tak asi proto nevyhledávám rychlou jízdu…prostě to nemám ráda. Výuku v motoškole mám opravdu moc ráda – díky dlouholeté a mnohokilometrové zkušenosti a zároveň tvrdému proškolení od toho nejlepšího učitele – Míry Lisého mě hřeje u srdce, když žák odjíždí z tréninku nejen s úsměvem na rtech. Já odjíždím s pocitem, že jsem žákovi předala co potřeboval pro své přežití na motorce v né zrovna jednoduchém provozu.

Vlád’a Novotný

Instruktor

Motorky jsou můj život a mám pocit, že jsem na to přišel díky rodině dřív, než jsem začal chodit. Od fichtlů jsem si prošel snad vším, co se v jedné stopě dá potkat a vyzkoušel mašiny od minibiku až po plochodrážní bestii. Je to především díky webovému portálu Motorkaři.cz, kde působím jako redaktor a testovací jezdec už od roku 2007. Poměrně čerstvě spolupracuji s motoškolou Míry Lisého a zde musím podotknout, že si Míry nesmírně vážím jak po profesionální stránce, tak po té lidské. Je mi ctí po jeho boku předávat zkušenosti z offroadového prostředí a pracovat na tom, aby se motorkářům jezdilo v terénu lépe a bezpečněji. Motorky jsou o radosti, a proto mě poteší spokojení žáci, kteří z kurzu odjíždějí s pusou od ucha k uchu a hlavou plnou plnou cenných rad a informací.