Nejlepší dárek pro motorkáře?
Akční a dobrodružné jízdy na motorce!

Sháníte užitečný dárek pro známého, či kamaráda, co jezdí na motorce?  Darujte mu kurz v naší motoškole!
K čemu je takový kurz dobrý? Především zlepší techniku a pod vedením zkušeného profesionála vysvětlí nejdůležitější aspekty bezpečné jízdy na motorce

Bezpečnější jízda

Naše kurzy jsou zaměřeny na bezpečnou a plynulou jízdu. Chceme zvýšit bezpečnost na našich silnicích!

Trénink pro každého

Chcete zlepšit techniku své jízdy?
Nebo jízdu na okruhu?
U nás si najde trénink každý!

Profesionální trenéři

V našem týmu naleznete samé profesionální motorkáře a aktivní závodníky.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Od:

Trénink:
Pro:

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Platnost poukazu je 1 ok.

Po vyplnění textových polí nám bude odeslána Vaše objednávka.

Poukaz Vám do 24 hodin přijde v PDF formátu na Váš mail a vy ho můžete vytisknout a předat. Každý poukaz má svůj kód. Spolu s poukazem přijdou i údaje o zaplacení. Po zaplacení pod správným variabilním symbolem je poukaz platný a obdarovaný ho může využít.

Jakmile bude mít obdarovaný zájem poukaz využít, v sekci TERMÍNY si vybere termín, který mu vyhovuje na daný typ tréninku, kterým byl obdarován a v přihlašovacím formuláři vyplní kód poukazu.

Pokud chcete předat poukaz s konkrétním termínem, postupujete stejně jako by jste byl obdarovaný. Poukaz i termín můžete udělat v jeden den, platbu si u nás spárujeme později.

Naším posláním je výuka a trénink všech typů motorkářů a jejich připrava do silničního provozu. Nácvikem krizových situací v bezpečných podmínkách pod vedením profesionálních instruktorů lze dosáhnout za jediný den obrovských výsledků. Tréninkem posunete své hranice vnímání a vaše tělo začne vyhodnocovat situace, které byly předtím kritické jako normálně zvládnutelné. Tešíme se na Vás!